2017-05-02 Veidai

#KaunasJAUNAS Aušrinė ir Nojus.

Damoms pirmenybė! Aušrinė - modelis, moksleivė, ruošiasi IT specialistės karjerai.
Manekenės darbas lyg įpareigoja koja kojon žengti su mada - tačiau kad ir verda karščiausių tendencijų sriuboj, Aušrinė niekada nepasiduoda "mainstreaminiams" instagramo trendams. "Niekada nebuvau užsidėjusi chokerio!", - per interviu teigė mergina (o aš tuo tarpu minutėlei susigėdau, kaip sėkmingai aš jį segėjau drauge su turbūt puse pasaulio moteriškių populiacijos). Aušrinė iš tendencijų atsirenka tai, kas jai patrauklu ir neseka jų lyg pametus galvą, taip išlaiko vientisą ir elegantišką stilių. Renkasi klasikines spalvas ir vengia ryškių - jas daug sunkiau pritaikyti, tenka pirkti daugiau drabužių, o mergina nuoširdžiai myli gamtą ir pasisako prieš besaikį vartotojiškumą (!). Itin svarbu nenunerti galvos į grindis ir dairytis - įkvėpimo aprangai mergina dairosi aplink. Panašų kostiumėlį, kokį dėvi šiandien, pastebėjo viešėdama Paryžiuje - jis puošė kitą, tačiau žinojo, kad šis skirtas jai ir puolė į paieškas. Toks apdaras puošia Aušrinę ne vien į miestą - ryškios lūpos, "pižaminiai" kostiumėliai, kailiukai ar aukštakulniai jai puikiai dėvisi kasdien, kartais dėl išskirtinumo netgi tenka aiškintis mokytojams - ji itin nemėgsta standartų ir priverstinio jaunų žmonių vienodinimo. Ir dievina tuos standartus laužyti.
Modelis mane supažindino su mylima savo blogere, įkvepėja, grožio ir mados guru Chriselle Lim. Perspėju - susiradę jos kanalą youtube rizikuojate išbraukti bent keletą valandų iš dienos, tačiau pažadu, kad jas praleisite gėrio ir grožio pasaulyje.

Nojus užaugęs nori keisti pasaulį savo idėjomis. Dabar žino, jog bus reklamos vilku, kūrėju - idėjų vystytoju, tačiau nepamiršta, koks gyvenimas dinamiškas ir nepastovus, tai - kryptis ir planas, o šiandien vaikinas atsidavęs susipažinimui su savimi. Nojaus stilius - modernus, drauge rafinuotas bei stabilus, įkvėptas urbanistinio judėjimo. Kitaip nei gamtos vaikas Aušrinė, Nojus inspiraciją randa mieste - plienas, stiklas, cementas, šaltos spalvos jį atpalaiduoja ir jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Modernus, lakoniškas įvaizdis byloja apie Nojaus požiūrį į vyrą - didžiausia jo puošmena yra išsilaikymas, tvirtas stotas (aišku, mes su Aušrine krizenom, kad boba); kai vaikiną puošia geležinė rimtis ir pasitikėjimas savimi - jam nereikia pompastikos save papuošti.
Vyrukai, ištempkite ausis (na, šiuo atveju, akis) ir mokykitės, iš ko įkvėpimo semiasi Nojus: Jerry Lorenzo, younglord, stefgram17, lord_n1ckachu. Amen.

Išlikite tikri.
Rugilė

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram