Apie makiažą ir kitus dalykus.

Šiandien noriu pakalbėti apie kosmetiką ir šiek tiek daugiau.

Po sunkios maskuotės metų ir instagraminio makiažo tendencijų - kontūravimo, "beikinimo", derančių spalvų lūpų ir šešėlių bei priauginamų blakstienų atėjo gerokai palankesni laikai skubančioms. Šią vasarą sunkų makiažą palikime nebent iškilmingoms progoms, kuomet reikia ilgai išliekančios maskuotės šokiams ar nuotraukoms, tačiau ir tuo atveju patarčiau neperspausti.

Kas madinga? Lengvas dengimas, švytėjimas, žemės spalvos, "šlapių" akių ir vokų efektas ir pasitikėjimas savimi! Tikra duoklė natūralumui - Tavo trūkumai yra tobulai netobuli ir padaro Tave tuo, kas esi, be jokio grimo.

Ko mums reiks?

- B kremo arba vandens pagrindo kreminės pudros, kurią man labiausiai patinka skirstyti pirštais
- sočiai bronzanto ir persikinių skaistalų saulutės nubučiuoto veido efektui!
- highlighterio - pirmenybę teikiu sausiems, man juos lengviau skirstyti, padeniu skruostikaulius, aplink antakius, nosies tiltą ir galiuką bei viršutinės lūpos kontūrą. Visiškai gaiviam efektui mėgstu maišyti kreminį highlighterį su lengva pudra - efektas VAU!
- antakių pieštuko. Savo mėgiamą pomadą paslėpiau rimtoms progoms, kasdien lengvais štrichais perbraukiu antakius vaškiniu pieštuku ir iššukuoju šepetėliu.
- paryškintus antakius paverčiu visiškai Olsenių stiliaus padažydama juos specialiu tušu ir šukutes apipurkšdama plaukų laku - su jomis pašiaušiu antakius prieš plauką ir efektas laikosi visą dieną.
- akims - nebent bronzantas ar rusvai rudi šešėliai bei blakstienų tušas. Labai labai noriu įsigyti spalvotą tušą - šį sezoną tai - topų topas!
- matinis lūpdažis atitarnavo savo. Dedame šį į stalčių ir gausiai drėkiname lūpas vazelinu šlapiam efektui arba dažomės klasikinėmis spalvomis - rausvos tonais ar vyšnine raudona. Grožis paprastume.
- šviesiai rudo akių ar lūpų pieštuko, kurį naudosime strazdanoms nusipiešti! Tai - viena pagrindinių šio sezono tendencijų, kurią rekomenduoju išbandyti kiekvienai.

Mane be galo žavi ir drąsina dabartinės makiažo mados, nes jaučiu, jog ant bangos grįžta natūralumas. Tai lyg žinia kiekvienai moteriai, kad esate nuostabi, kokia pabundate anksti ryte, be jokių kaukių... Su raukšlelėm, prancuziškai patamsėjusiais paakiais, žaismingom strazdanom, apgamais, dėmelėm, netobulais, neišgenėtais antakiais. Dabar - era pamilti save tokią, kokią sukūrė gamta. To siekiu pati ir linkiu ir Jums, mielosios. Idealiai netobulas, tyras bei organiškas atspindys veidrodyje - pats gražiausias.

Su meile sau ir Jums,
Rugilė

P.S. Galbūt kam pasitarnaus - nuotraukoje - mano naudotos priemonės. Jei kils klausimų patikslinimui, lauksiu komentaruose!

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram