2017-06-22 Stiliaus sufleris

#KaunasJAUNAS Justas ir Greta.

Jei galvojate, kad šiuos veidus esate kažkur matę, tikriausiai taip ir yra – tai – kietieji Kauno vaikai, stilingieji Justas ir Greta! Jie - Kauno Dailės gimnazijos abiturientai, kuruojantys projektą Cool Kids of Kaunas.

Justas Vonžodas –drabužių dizaineris, rudenį kelsiantis sparnus į Didžiąją Britaniją studijuoti Londono menų universitete išsvajotosios kostiumo dizaino specialybės. Savo neįprastą Kauno gatvėms stilių vaikinas apibūdina kaip eklektišką, pilną detalių; įkvėpimo semiasi iš įvairių praeities laikotarpių bei kultūrų. „Klasikinis, vienalytis, kartais nepadorus. Kasdien noriu jaustis patogiai, tačiau kartais tai - sudėtinga, nes mėgstu detales mėgstančias dėmesį, pavyzdžiui, kailinius, dėl kurių pastaruoju metu vyksta dideli debatai. Stengiuosi rengtis kitaip ne dėl to, kad reikalauju dėmesio, tai darau dėl savęs, nes žinau, kad drabužiai yra viena iš saviraiškos priemonių parodyti savo požiūrį“,- pasakoja abiturientas. Justas pripažįsta, jog susilaukia daug dėmesio, pasitaiko, jog praeiviai nusistebi jo neįprastu stiliumi, o Justas atgal stebisi, kaip vienodai ir šabloniškai rengiasi šie. Paklaustas, ar jaučia, jog įkvėpia daugelį Kauno jaunuolių, Justas sakė to nejaučiantis, nors ir gauna nemažai asmeninių žinučių, kuriomis žmonės liaupsina jo stilių. Jo pačio pagrindiniai įkvėpimo šaltiniai – naktinis gyvenimas, jo žmonės, išskirtinės personos, emocijos, tikėjimas. Klausiau Justo, ar nepabosta visada atrodyti nepriekaištingai – sakė, kad per krūvas darbų nespėja apie tai pagalvoti ir toli gražu neatrodo taip „paveiksliukiškai“ kasdien. Kviečiu sekti jo darbus FB puslapyje Yustas Vonzodas!

Greta Gliaudytė – modelis (mano kuklia nuomone – viena gražiausių Kauno merginų), menininkė, pasirinkusi skulptūros specialybę. Iš karto po mokyklos planuoja neskubėti ir nesirinkti graužti naujų mokslų – metus mergina žada paskirti kelionėms ir modelio darbui. „Tolesnėje ateityje noriu sieti studijas su trimate erdve, tačiau mąstau apie kitą platformą - darbą su šiandieninėm technologijom (vaizdo efektais).“Klausiau Gretos, kas ją įkvėpia, kaip kuria savo aprangą – mergina teigia, jog laiko domėtis mada tiesiog nelieka; tai nėra jos kūrybos sritis – verčiau visiškai orientuojasi į savo lauką - skulptūrą, kuriai ir skiria visą dėmesį. Stilius dinamiškai keičiasi, prisitaiko prie aplinkybių. Daugiausiai dėmesio įvaizdžio formavimui Greta skyrė paauglystėje – tuomet mėgo sluoksniuoti, derinti aksesuarus bei spalvas. Prasidėjus modelio karjerai ir gerokai sumažėjus laisvo laiko dėl kelionių, garderobe pagausėjo juodų, lengvai derinamų rūbų, reikalingų kastingams – taip mergina pamilo „patogią“ spalvą. Tamsų derinį Greta „prablaško“ ryškiomis, margomis detalėmis – taip apranga netampa nuobodi.

Išradingi ir prikaustantys akį, netgi įspūdingi, tačiau labai šilti ir nuoširdūs – tokie pasirodė man kietieji Kauno vaikai.

Su meile,
Rugilė

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram