2017-07-18 Stiliaus sufleris

Ne 90x60x90 arba Linijų viražai.

Kaip dažnai žiūrim į veidrodį? Turbūt kvailas klausimas ar ne? Atsakymas- kasdien ir po keliasdešimt kartų. Faktas tas, jog žvelgdamos į jį, ne visada esame patenkintos jo rodomu atvaizdu. Būtent tada, tą akimirką ir prasideda TA istorija apie merginą, moterį, kuri nepatenkinta savo šlaunimis, atsikišusiu pilvuku, šiek tiek per didele krūtine, plačiais klubais, "ne ta“ plaukų spalva ir taip toliau, ir be pabaigos... Baigiasi paprastai ši istorija sugadinta nuotaika ir amžinu retoriniu klausimu- tai ką gi šiandien rengtis? Stropiai sudėliojama eilutė, tada vėl klausiamasis žvilgsnis į veidrodį ir velnio ratas sukasi! Ko gero, ne visos susimąstome, kad visai ne apie tai TA istorija, ne nuo veidrodžio ir atvaizdo jame viskas prasideda- užburtas ratas pradeda suktis dėl pačios herojės vidinės būsenos. Paprastai, mes pačios esame tas veidrodis, kuris vienaip ar kitiap kraipo vaizdą bei piešia mūsų nuotaikų ir emocijų paveikslą.

Neslėpsiu, visada yra sunkiau apsirengti turinčioms moteriškas formas, sudėtingiau yra atrasti tinkantį drabužį, jį derinti. Tačiau, nereikia galvoti, jei jau turite apvalius klubus ar didelę krūtinę, tai viskas- Jūs pasmerkta visą gyvenimą, visus šiuos turtus dangstyti beformiais maišais. Nereikia įėjus į parduotuvę susikoncentruoti vien tik ties tuo kampu, kur ant pakabų puikuojasi tamsių spalvų drabužiai. Nereikia su pasauliu žaisti slėpynių ir įsmukti į beformes pilkas tunikas  ar kažkokius „undarokus“. Patikėkit, man labai liūdnai atrodo, kai jauna, žavinga moteris, turinti gražius apvalumus, bando dangstytis niūrių spalvų palapinėmis taip tik dar padidindama savo apimtis. Nesakau, kad reikėtų atidengti pilvą ir rėkti aplinkai "na ir kas“, ar įsispraudus į per mažo dydžio džinsus, vaidinti dešrelę. Pasirinktas tinkamas dydis, siaurų kelnių ir tunikos derinys, gali paversti Jus miesto Diva. Tikrai TAIP! Pasirinkus tinkančius derinius, optiškai galite sumažinti savo kūno apimtis, atrodyti labai nuostabiai ir jaustis puikiai. Prašau, meldžiu- nebijokite spalvų bei detalių. Spalvos ne tik pagyvins jūsų garderobą, bet ir pakels nuotaiką, tai tarsi gero stiliaus ir pasitikėjimo savimi vitaminai. Išbandykit, labai rekomenduoju. Rinkitės įmantresnę avalynę, aukštesne pakulne- taip jūsų kojos atrodys grakščiai, trauks akį. Rinkitės ryškesnius aksesuarus- jie nukreips dėmesį. Rinkitės savo dydžio drabužius prigludusius (ne aptemptus), jokiu būdu ne maišus. Pagaliau atraskite ir pripažinkite SAU savo privalumus! Jūsų labai dailios kojos- atidenkite jas. O gal labai graži pečių linija ir raktikaulis- prodykite jį dėvėdamos palaidine apnuogintais pečiais. Gal turite liekną liemenį- pabrėžkite jį įspūdingu diržu, o gal Jūsų labai dailios plaštakos-papuoškite jas žiedais ar apyrankėmis, esate įspūdingų plaukų savinikė- žaismingai juos supinkite, suriškite. Bet pirmiausiai, Mielosios, pamilkite save tokią, kokia esate: su visais savo privalumais ir trūkumais. JŪS esate nuostabios ir nepakartojamos.

Šiam projektui pasirinkau moterį- jauną, labai charizmatišką ir žavingą. Ji turi vieną firminę frazę: "arba valgai ką nori arba atrodai kaip nori..." Ilona: " Šiaip, tikrai nesu iš tų, kurios verkia naktimis, del savo kūno liniju, bet aišku, žinau savo problematiškas vietas ir jas stengiuosi maskuoti. Tikrai dažnai nutinka tas atvejis: ateini į parduotuvę, pasimatuoji patikusį daiktą, ilgai žiūri į veidrodį... Po ilgo dialogo su juo, trenki viską šalin, suverti kaltę dienai netinkamai apsipirkimui ir tyliai pasišalini. Pikta važiuoji namo. Tačiau pasitaiko tokių dienų, kuomet jau nuo ryto skraidai ant sparnų ir užsukus i parduotuvę kaip tyčia- TINKA VISKAS! Su šypsena važiuoji namo, o liūdi piniginė.  Visiškai esu tikra, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių požiūrio, bei emocijų, nuo to, kaip pats matai pasaulį, kaip jį priimi, kaip priimi ir vertini save. Kažkada stipriai susimąsčiau, susidėliojau prioritetus, įsivardinau sau garsiai savo privalumus ir nuo tos akimirkos, stengiuosi priimti ir mylėti save tokia, kokia esu. Aišku kartais peikiu save už tai, kad gal per dažnai leidžiu sau lepintis skaniu maistu ir nerandu laiko sportui, bet stipriai dirbu šiuo klausimu. Būtinai laiko sportui rasiu! Pas mus Lietuvoje 42as ar 44tas dydžai yra priskiriami prie didesnių, yra gana sudėtinga rasti kažką jaunatviško, įdomesnio. Retai ką atrandu populiariose prekybos centrų parduotuvėse, bet pasitaiko tų gerų dienų. Žodžiu, arba valgai ka nori arba atrodai kaip nori!!" Kai ji kalba ar šypsosi, nuo jos neįmanoma atplėšti akių. Jai pavyksta derinti ir vieną, ir kitą. Taip, Ilona myli save, su savim draugauja ir priima pasaulį atvira širdim, su plačia šypsena.  Ji dėvi 42,44tą dydį. Taip taip... Turi visus moteriškus apvalumus-privalumus! Taigi, pabandėme jai sukurti gana skirtingus įvaizdžius, kaip mums pavyko, paliekame spręsti Jums.

Prekybos Miestelyje Urmas asortimentas- tikrai gausus. Priešingai nei prekybos centruose, problemų su didesniais dydžiais tikrai mažiau. Čia 42ir 44 dydžiai yra dažniau sutinkami. Visi rūbai ir aksesuarai yra būtent iš miestelyje esančio asortimento. Eilučių paieškos užtruko nemažai laiko ir pastangų, tačiau Ilona ir aš likome patenkintos.

Atskirai labai noriu padėkoti makiažo meistrei Irmai Baltrušaitienei, kuri tobulai išryškino Ilonos bruožus, taip dar labiau pabrėždama jos grožį. Žinoma, fotografui Nerijui Šabanauskui, kuris atsleidė visą akimirkų grožį ir emocijas. Ačiū, Jums labai.

Mylėkite save ir būkit gražios pirmiausiai pačios SAU.

Linkėjimai, Kristina.

DIENORAŠTIS

Šiandien gavau pačią nuostabiausią puokštę

2016-05-01

NIEKADA NEBŪNA BLOGO ORO, BŪNA TIK NETINKAMA APRANGA

2016-04-28

FACEBOOK

Instagram